Sila vnútorného Bytia

Úvod Terapie s Jankou

Niektorí viete a iní sa dozviete. Okrem minerálnej ríše ma napĺňajú stretnutia s vami. Dotyky duší.

Moje terapie vychádzajú z kraniosakrálnej terapie, koučingu, mentoringu, napojenia sa na otvorené vedomie a hlavne zo mňa samej.

 

Rozhodla som uverejňovať príbehy z našich stretnutí. Je mi cťou, že vás môžem sprevádzať. Vážim si vaše súkromie, preto nepoužívam skutočné mená a príbehy pozmeňujem tak, aby z nich nebolo zrejmé, o koho sa jedná.

Teší ma však zdieľať tieto príbehy. Možno ozrejmia, čo sa deje za zavretými dverami. Niekomu môžu dodať nádej. Inému len zaujímavý príbeh na pauzu ku kávičke.

 

Ak ťa môj spôsob sprevádzania zaujal, prípadne máš otázky, ozvi sa mi bud cez fb Jana Hláveková - Sila vnútorného Bytia (pôvodne Minerálna ríša) alebo správou na 0914194299

Som súčasťou Centra Skalná ruža, priestory sa nachádzajú v bratislavskej Dúbravke.

 

Rada by som doplnila, že moje terapie nenahrádzajú odborné lekárske ošetrenie alebo vyšetrenie, psychoterapie, ani prácu kvalifikovaných odborníkov a zdravotných pracovníkov. Moje metódy sú alternatívne, nijakým spôsobom nepreberám za vás a váš život právnu ani inú zodpovednosť. Verím v slobodnú vôľu každej ľudskej bytosti. Vaše rozhodnutia sú vaše. Mojim cieľom je sprevádzať vás v súlade s mojim najlepším vedomím a svedomím. Teší ma pozorovať, že sa vám žije ľahšie a radostnejšie.

Copyright 2021 - 2024 © mineralnarisa.sk