Referencie

Úvod Referencie

Povedali o mne, o balíčku podpory, vhľadoch, či setoch...

Zuzka

Keď som si robila foto pre teba, išlo mi hlavou: Čo uvidí? Úsmev a nadšenie, alebo tieň? Videla si oboje, Jani a keď som to čítala vo vhlade od teba, dobre ma to pobavilo. :) Išla som teda do tieňa, kam si ma povzbudila nahliadnuť a kam som sa trochu bála ísť a nakoniec to veru nebolo ani také strašné. A tá úľava! :) Čo robíš, je fascinujúce, Jani. Ďakujem. :)

Jana

Ďakujem za tvoj vhľad. V prvej chvíli som si myslela, že pekný náramok, pekný text, no nevnímala som hlbší kontext. No po pár mesiacoch som sa k nemu vrátila a až vtedy mi skutočne pomohol. Prechádzala som náročným životným obdobím a boli tam vety, ktoré mi cinkli na tú správnu strunu a pomohli mi toto obdobie preklenúť. Dotykom náramku na ruke sa mi tie slová pripomenuli. Nebola to veštba a predsa ma prekvapilo ako veľmi to sedelo.

Aneta

Jani, tvoje slová mi otvorili oči. Kopa vecí, čo mi hmýrila hlavou bola uložená do slov, do viet, do energie kameňov. Nepoznala si ma a predsa si presne vedela, čo potrebujem počuť, čo riešim. Veľká vďaka.

Copyright 2021 - 2024 © mineralnarisa.sk