Ako pracujem

Úvod Ako pracujem

O minerály sa zujímam už dlho. Veľa informácií viem nacítiť, mnohé mám naštudované z rôznych zdrojov za tie roky, no keď sa potrebujem opriet o niečo hmatateľné, beriem do rúk knihu Josef Pavel Kreperat Léčení drahými kameny.

 

Na internete sa dá nájsť mnoho informácií o mineráloch, ich vzhľade, chemických vlastnostiach. Tiež o ich účinkoch na telo aj na dušu, ich priradenie k znameniam zverokruhu a podobne. Tiež mnoho informácií o starostlivosti o ne.

Ja sa chcem zamerať na energetické účinky, spoluprácu s nimi. Ako a kedy minerály používať. V akom duševnom rozpoložení je vhodné siahnuť po akom druhu minerálu. Chcem vám ukázať môj uhol pohľadu, moje skúsenosti. Pracujem veľmi intuitívne, tak niekedy sa môže stať, že dôvody môjho výberu nie sú zrejmé na prvý pohľad, no ono sa to vždy vyskladá v prospech klienta.

 

Pri písani vhľadov sú mi nápomocné nasledovné balíčky kariet:

Alana Fairchild: Lightworker Oracle

Lightstar: Magické dimenze

Anna Stark: Karty posvátné sily

Gaye Guthrie, Josephine Wall: Mystická moudrost

Toni Carmine Salermo: Andělé, bozi, bohyne

 

Rada sa opieram aj o čakrový systém a prepájam hmotné s nehmotným. 

 

Čakry sú energetické miesta na tele. Poznáme 7 základných čakier.

1. čakra sa volá koreňová a nachádza sa pri kostrči, dolu na chrbtici. Prislúcha k nej červená farba a slová „Ja som“. Súvisí s našimi základnými potrebami, fyzickými a materiálnymi. S našimi inštinktami. Učí nás prijať situácie.

2. čakra sa volá sakrálna a nachádza sa v oblasti podbruška, v dolnej časti chrbtice. Prislúcha k nej oranžová farba a slová „Ja cítim“. Súvisí s našimi vzťahmi. Rodinnými, priateľskými, no v neposlednom rade so vzťahom sama k sebe. Učí nás prijať ľudí.

3. čakra sa volá solar plexus a nachádza sa kúsok nad pupkom, v strednej časti chrbtice. Prislúcha k nej žltá farba a slová „Prijímam sa. Aj svoj život“. Súvisí s našim egom, intuíciou a rozhodnutiami. Učí nás počúvať intuíciu, nepodliehať egu a prijímať život ako taký.

4. čakra sa volá srdcová a nachádza sa v oblasti srdca v strede hrudníka, v zadnej časti medzi lopatkami. Prislúcha k nej ružová a zelená farba a slová „Milujem bezpodmienečne“. Súvisí s láskou ako takou. Učí nás milovať bezpodmienečne seba aj so svojimi tieňmi, aj ostatných.

5. čakra sa volá krčná a nachádza sa v krčnej jamke, vzadu na zadnej spodnej časti krku. Prislúcha k nej modrá farba a slová „Ja hovorím“. Súvisí s našou komunikáciou a úprimnosťou. Učí nás vyjadrovať sa. Prepojiť srdce (cítenie) a rozum (myslenie) a dať to vhodným spôsobom „von“.

6. čakra sa volá tretie oko a nachádza sa v v strede čela. Prislúcha k nej indigo farba a slová „Ja vidím“. Súvisí s intuíciou a mimozmyslovým vnímaním. Učí nás vnímať nehmotný svet a prijímať duchovné princípy.

7. čakra sa volá korunná a nachádza sa na vrchu našej hlavy, na temene. Prislúcha k nej kryštálová trblietavá farba. Je to napojenie na Domov, na Univerzum. Je to brána k čistému Bytiu.

 

 

Dodanie tovaru

Copyright 2021 - 2023 © mineralnarisa.sk